4 липня 2022 р. на другому засіданні робочої групи погоджена відповідна Методика та заплановано заходи аудиту та навчального/коуч супроводу подальших спільних дій з молодими лідерами об’єднаної громади.
Так прокоментовано засідання робочої групи міського голови на офіційної сторінці Вознесенської міської ради у фейсбуці Міська влада Вознесенська :
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/07/EU4USociety_social_medias-копия-3-1024x1024.png)
«Наша громада працює над розробкою Плану відновлення Територіальної громади міста Вознесенська разом з Фонд развития г.Николаева
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/07/1111111111949590_n.jpg)
Сьогодні, Тетяна Золотухіна, експертка Фонду презентувала робочій групі методику проведення громадського аудиту ефективності управління територіальною громадою та опитувальники для комунальних підприємств, бізнесу та мешканців громади.
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/07/2222220208909_n.jpg)
Основною метою опитування трьох секторів – визначити головні пріоритети складання Плану відновлення Вознесенської громади з врахуванням інтересів влади, бізнесу та громадськості.
Члени робочої групи обговорили методику та запланували діяльність зі збору інформації за опитувальниками.
В липні експерти фонду мають проаналізувати ефективність управління та сформувати рекомендації та пропозиції щодо підвищення ефективності роботи виконавчих органів.
Також в рамках проєкту на цей місяць заплановано тренінг з проєктного менеджменту для представників влади та громадських організацій.»
Нагадуємо, що робоча група створено розпорядження вознесенського міського голови від 15.06.22 №75 р. На ії першому засіданні 17 червні http://frgn.mk.ua/?p=13194 презентовано концепт методики з формування Планів відновлення 6-ти ТГ Миколаївської та Чернігівської областей.
Прес- служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
Методичний супровід діяльності робочої групи відбувається в рамках проєкту «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення ТГ», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в рамках діяльності коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії» та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.