Знайти комітет самоорганізації населення на своїй території

Контактні дані органів самоорганізації населення в деяких містах України

(За інформацією офіційних сайтів органів місцевого самоврядування та громадських організацій) 

Додати інформацію про органи самоорганізації населення у вашому місті можна нижче в коментарях.

6 Comments - Напишіть Коментар

 1. Очень удивился, почему не могу найти контактов ни с одним ОРГАНОМ САМОУПРАВЛЕНИЯ В ГОРОДЕ ХАРЬКОВЕ)))))
  Если говорить конкретно интересует Ленинский район – Квартального комітету «Губкомівський» Ленінського району міста Харкова

  Зарание сильное Вам спасибо)))))))))))))))))))

 2. Василь Бажанюк · Edit

  По Волині намагаюст створити громадську організацію по розвитку прімої демократії. Зустрічався із Вашим предстаником Петром Лавринюком. Який сказав що створює лише осбб а до будинкових комітетів і територіальної громади відношення не має. і рахує що це хибні органи місцевого самоврядування. Пообіцяв вислати документи по роботі по осбб. Нічого не вислав.
  У вас є ті люди які займаються розвитком місцевого самоврядування, і підтримують організації що займаються місцевим саморвядуанням а не заперечують що воно існує. Гарно декларувати одне а займатись іншим.

  1. Шановний п. Василе, мені здається Ви трішки неправильно трактуєте подану Вам інформацію, тільки незрозуміло з якою метою. Наш Ресурсний центр вже доволі тривалий час працює у напрямі розвитку локальної демократії, за нашої підтримки створений не один комітет у Луцьку та області, крім того постійно розробляємо нормативну базу і лобіюємо її прийняття. Тому не можемо сказати, що не маємо відношення до комітетів) Можливо Ви просто трішки неправильно зрозуміли будь яку інформацію, то можемо з Вами зустрітись і ще раз все обговорити. Зателефонуйте, Ірина Гайдучик, 095-64-54-655.

 3. Петро Лавринюк · Edit

  Пане Василю. Не викривлюйте інформацію надану мною, бо по перше ви ніякий не прихильник вуличних комітетів чи будинкових ви прихильник незрозумілої ідеї реєстрації громад з незрозумілими цілями. Вам детально було розяснено що таке ОСН, що таке ОСББ, яка між ними різниця. Додатково надана інформація про останні законодавці зміни зокрема про набуття чинності закону “Про особливості здійснення права власності у багатоповерхових будинках”, про міські програми і таке інше.

Post Comment