«Боротьба під ковдрою», або прийняття бюджету міста по-миколаївськи

Нажаль, органи місцевого самоврядування Миколаєва зробили крок назад на шляху до прозорого, ефективного, демократичного бюджетного процесу.
Проект міського бюджету на 2019 рік не було оприлюднено навіть 19 грудня, після його винесення міськвиконкомом для розгляду депутатами. За три дні “боротьби під ковдрою” депутати майже опівночі проголосували “ЗА” щось невідоме громаді міста.
20 днів проект рішення міської ради з повним текстом проекту бюджету не було розміщено на офіційному сайті міськради. 


Не відбулось обговорення проекту бюджету на постійних депутатських комісіях, у громадських дорадчих органах, у робочій групі Миколаївського міського голови з питань демократичності та ефективності бюджетного процесу, перших загальноміських бюджетних слуханнях та інших громадских платформах.
СПОДІВАЄМОСЬ ВИПРАВИТИ СИТУАЦІЮ. Саме для цього ми запрошуємо до участі у підготовки і проведенні перших загальноукраїнських слухань з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у Миколаєві 2017-19 рік. Слухання відбудуться 26 січня 2019 року у сесійної залі міської радиоб 11:00 .

Михайло Золотухін, 
Координатор оргкомітету слухань та заступник голови Експертно-громадської ради виконавчого коміткту Миколаївської міської ради.

Поділитись Постом

Post Comment