Чому однакові для громад послуги мають різну вартість? (Анонс )

Overhead view of 3d cartoon characters holding a business meeting seated around a round table

05 грудня 2018 року о 11-30 в приміщенні Дніпропетровського ВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування» (м.Дніпро, вул.Європейська, 10-а, 2 поверх) відбудеться круглий стіл на тему: «Програмно-цільовий метод, як інструмент вимірювання ефективності бюджетних витрат місцевих громад».

У програмі обласного круглого столу – обговорення громадськими експертами, посадовцями органів місцевого самоврядування ОТГ Дніпровщини висновків аудиту громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» м. Дніпрота Томаківської, Новоолександрівської, Могилівської ОТГ.

Так для предметом дискусії стануть результати дослідження  щодо:

  • Рейтингу громад півдня та сходу України на основі аналізу цілісності бюджетного циклу від бюджетного запиту до звіту про виконання паспорту бюджетної програми 2017-18 р.;
  • Практик ефективності згаданих громад щодо виконання місцевих бюджетних програм 2017р. з відповідним горизонтальним аналізом 4-х сфер (ЖКГ, освіта, охорона здоров’я, державне управління).

Експерти-доповідачі:

Михайло Золотухін – директор проекту та  ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»;

Олексій Адреєв – голова ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»  (ДКЕЦПРП).

Запрошуємо місцеві медіа, депутатів, громадських експертів та практиків до обговорення стану, викликів реформи бюджетної децентралізації на місцевому рівні.

 

Прес-служби ГО ФРММ та ДОГО ДКЕЦПРП

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) на тему: «Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів 4-х областей України» за підтримки посольства Великої Британії в Україні».

Мета проекту: Запровадити міжнародні стандарти прозорого та підзвітного процесу бюджетування  у принаймні 16-х пілотних місцевих громадах (містах регіонального значення та  об’єднаних територіальних громадах) в 4-х областях півдня та сходу України.

Партнери проекту:  ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»; Херсонська ГО«Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень»; ГО «Кризовий медіа — центр «Сіверський Донець» (Сєверодонец

Поділитись Постом

Post Comment