В Коноплянській ОТГ триває реформа освітньої галузі

7.11.2018 р. в Коноплянській ОТГ Одеської області відбулось чергове засідання робочої групи з реформування сфери освіти в громаді. До робочої групи входять: голова та заступник ОТГ, начальник відділу освіти, старости та експерти ВГО “Асоціація сприяння самоорганізаії населення”.

45636063_467512427109652_2015238864767025152_n

На засідання експерти Асоціації  презентували результати аналізу спроможності та сталості освітньої мережі громади. Проведене дослідження допомогло виявити основні проблеми освітньої сфери, зокрема: дисбаланс у якості освітніх послуг (учні опорної школи демонструють кращі результати на ЗНО та олімпіадах), витратність освітньої сфери (на сферу освіти направляється більше 50% бюджету ОТГ), малокомплектність класів, тощо. Також експерти презентували розроблені рекомендації які допоможуть у вирішенні виявлених проблем.
В рамках обговорення результатів аналітичного дослідження робочою групою були напрацьовані можливі варіанти реформування освітньої мережі. Напрацьовані сценарії будут винесені на обговорення мешканців населених пунктів ОТГ.
Зустріч проводилась в рамках проекту «Посилення децентралізації через залучення громадськості до реформування освіти та раціонального використання бюджету». Проект реалізується за підтримки Британського Посольства в Україні. Проект реалізується в 5 регіонах: Одеський, Луганський, Чернігівський, Волинський, Херсонський.Проект проходить завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні».

 123

123

Поділитись Постом

Post Comment