Сновська громада активно користується інструментами прямої демократії

Експерти Чернігівського Ресурсного Центру з розвитку місцевої демократії, який працює на базі громадської організації Центр «Доброчин», допомагають громадам ефективно використовувати інструменти місцевої демократії.

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області», тривало протягом двох тижнів з  17 серпня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 30 серпня 2018 року.

Після активного обговорення документації,  під час проведення громадських слухань питань, зауважень та пропозицій не надійшло.

Процедури громадського обговорення стають найбільш поширеною формою діалогу учасників процесу, сприяють вчасному виявленню недоліків та обґрунтуванню найбільш оптимального варіанту з метою отримання взаємовигідних позитивних результатів.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці організації https://www.facebook.com/Dobrochyn/ в соціальній мережі Facebook.

Метою проекту «Управління конфліктом в громадах для якісних змін», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки програми МФВ «Демократична практика”, є діалог і залучення громадян до участі в проведенні реформ освіти та місцевого самоврядування.

 

 

 

Поділитись Постом

Post Comment