Що таке інструменти прямої демократії та як ними користуватися дізнаються мешканці Устилузької ОТГ

 Від завтра стартує комплекс майстер-класів по використанню інструментів прямої демократії. Що воно таке, навіщо взагалі і як може допомогти дізнаються мешканці  Устилузької громади…

Майстер-класи покликані поінформувати мешканців ОТГ з питань використання форм та механізмів місцевої демократії. Експерти @Волинського Інституту Права проведуть 5 сесій щодо використання таких інструментів прямої демократії: громадський контроль, електронні петиції, загальні збори, публічна інформація, «місцева ініціатива, або як бути депутатом без депутатського значка».

Запрошуємо небайдужих мешканців у с.Пятидні Усилузької ОТГ до участі у семінарі 17 серпня  2018 року. Тема: використання електронних петицій.

За додатковою інформацією звертатися до Ірини Гайдучик тел. 095 6454655


Заходи відбуваються в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади»,, що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

анонси фото

 

Поділитись Постом

Post Comment