Чи підзвітна та ефективно міська влада управляє комунальним майном громади? (анонс круглого столу)

У середу, 15 серпня  2018 року о 14 -00 у приміщенні Миколаїської міської ради, каб. 163 (Адміральська, 20) підприємці міста Миколаєва за круглим столом з місцевими посадовцями і депутатами обговорять результати дослідження нагальних проблем прозорості надходжень у бюджет міста від  управління комунальною власністю та запропонують проект рішення миколаївської міської ради щодо затвердження «Положення про оренду комунальної власності».

Громадськість і бізнес прагнуть отримати від міської лади звіт про ефективність управління коштами і майном громади м. Миколаєва, започаткування реформ, запропонованих бізнесом, щодо розвитку і підтримки малого та середнього бізнесу у м. Миколаєві, здійснення заходів, направлених на подоланнякорупції  у відносинах з комунальною власністю.

 

Організаторкруглого столу:

ГС «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу».

 

Запрошуємо регіональні ЗМІ !!!!

 

Просимо підтвердити участь в заході по тел. 58-15-19,

та на e-mail: ednanya.mk@gmail.com

Контактні особи:

Герасимчук ОленаАндріївна, тел. 098-00-11-864

Дзицюк Алла Миколаївна,  тел. 58-15-19, 067-512-26-52

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за матеріалами ГС «Федераціяасоціацій малого та середньогобізнесу».

_______________________________________________________

Захід буде проведено в рамках проекту ГС «Федераціяасоціацій малого та середньогобізнесу»» на тему: «Ефективне  використання  комунального  майна»  який реалізується  за участю  ГО «Асоціація юристів «правозахист» при підтримці ГО «Фонд розвиткумістаМиколаєва» за кошти  Національного фонду підтримки демократії (NED м. Вашингтон, США).

Поділитись Постом

Post Comment