В Устилузькій громаді конкурс місцевих ініціатив

 

З метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, вирішення соціально значущих питань, активізації жителів Устилузької ОМТГ  2 серпня 2018 року міська рада вирішила затвердити Програму підтримки ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади на 2018 рік, затвердити Порядок проведення конкурсу на визначення кращих ініціатив жителів Устилузької об’єднаної міської територіальної громади на 2018 рік.

Отож, у 2018 році в Устилузькій громаді знову відбудеться конкурс, у якому буде можливо проявити свою креативність та небайдужість і вирішити одну із важливих проблем громади.

            В Програмі визначені пріоритети та фінансові умови участі. Деталі конкурсу http://ustyluzka-gromada.gov.ua/konkurs-na-viznachennya-kraschih-iniciativ-zhiteliv-ustiluzkoi-ob%E2%80%99ednanoi-miskoi-teritorialnoi-gromadi-na-2018-rik-1533648921/.

Максимальний розмір гранту: 20 000 грн.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми – 100 тис.грн.

Організація чи ініціативна група, що бере участь у конкурсі повинна забезпечити не менше 20% бюджету проекту власним внеском фінансовим, або внеском своїх партнерів. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту.
Прийом проектних заявок – з 6 до 27 серпня (до 16.00 год) 2018  року .

Реалізація заходів – протягом 3місяців з дня оголошення переможців конкурсу (вересень-листопад 2018 року).

Такі конкурси – це прекрасна можливість мешканцям громади втілити ідею чи вирішити проблему, яка на їхню думку є важлива та першочергова. Ініціативи згуртовують людей та дають можливість відчути себе причетним до процесів розвитку, котрі відбуваються в громаді.


Діяльність та супровід Устилузької громади відбувається в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади», що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Рішення Устилуг конкурс ініціатив

Поділитись Постом

Post Comment