У Цумані налагоджують комунікацію з допомогою гри

Команда Волинський Інститут Права ставить перед собою нові виклики і виконує їх у новий спосіб… Тренінги та семінари – завжди добре, але нам потрібна практика! І теорія і практика і можливість повідчувати на собі дієвість та недієвість обраної стратегії, зрозуміти чому так відбувається і зробити відповідні висновки – це все обєднує Гра #СвітГромад.

27 липня відбулася перша з двох ігор у Цуманській ОТГ.

Команда сформувалась різностороння і включала і представників влади і підприємців і пересічних мешканців. Незмінно гра пройшла під пильним оком співзасновника гри –  Михайла Войтовича.

Постановка цілі – вчитись будувати діалог, чути та бачити потреби один одного, формувати команду та разом досягати визначеного сценарію розвитку громади. На початку всі «витягнули» свою роль, дізналися кінцеві умови для перемоги та отримали особисті завдання. Побудова громади «щасливих людей» пройшла на одному диханні. Виокремилися лідери, які вели громаду. Інші чули та сприяли досягненню цілей. Та все не так чудово, виявилося, що всі учасники для добробуту громади пожертвували власними цілями. «Чи буває так у житті, що всі працюють на громаду, без врахування своїх амбіцій?», – запитав ментор гри. Запитання залишилось риторичним…

Можливо це схоже на утопію і не зовсім відповідає реаліям, проте комунікацію, взаємодопомогу, підказки одних та довіра  інших учасників підкупає і цього вміння в учасників не відібрати.

В ході заходу учасники відчули необхідності двосторонньої комунікації влади з мешканцями для розбудови привабливої громади. Про що і говорили у підсумку гри: чути, довіряти та діяти – ось що потрібне для розвитку ОТГ!


Заходи відбуваються в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади», що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

2 3 4 5 6 7 8

Поділитись Постом

Post Comment