Як Херсонська міська влада використовувала кошти на благоустрой міста у 2017 році ? Що виявили результати громадського моніторингу ?

Які висновки на подальшу долю міських бюджетних програм ?

У п’ятницю 6 липня о 10-00 у «Кризовому медіа-центрі. Херсон» (вул. Пилипа Орлика (кол. 9 Січня), 30, офіс 33) розпочнеться круглий стіл на тему обговорення результатів громадського моніторингу ефективності бюджетних видатків за програмою «Благоустрій міста Херсона», висновки за 2017 рік, рекомендації та побажання на майбутнє.


На круглий стіл запрошуються громадські активісти, представники всіх зацікавлених ЗМІ, будемо раді конструктивному діалогу з міськими депутатами та представниками від місцевого самоврядування, як що знайдуть час прийти поспілкуватись.
Спікери:
Анатолій Скороход, керівник Громадської організації «Європейський вектор розвитку»
Ірина Бродовська, експерт громадської спілки «Об’єднання народного контролю України»

Запрошено експерта з питань фінансового аудиту: Тетяна Золотухіна, ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Захід проводиться рамках проекту «Ефективність, прозорість місцевих бюджетів у Миколаївської та Херсонської областях під контроль громад», що реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», при партнерстві з ГО «Європейський вектор розвитку» м. Херсон, ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» м. Херсон за сприяння Національного фонду підтримки демократії США (англ. NED).

Поділитись Постом

Post Comment