Чернігівські громади вивчають литовський досвід щодо IT рішень в освітній сфері

Оптимізація мережі навчальних закладів на Чернігівщині – мета зустрічей в пілотних громадах Чернігівщини, які пройшли 26 – 27 червня 2018 року.02

Чернігівський Ресурсний Центр з розвитку місцевої демократії здійснює громадський супровід ініціативи мешканців – вивчення можливості запровадження електронних щоденників у опорних школах пілотних громад. На заходах обговорювали шляхи реорганізації навчальних закладів, створення умов для надання якісних освітніх послуг, покращення життєвих можливостей громадян шляхом кращого і більш ефективного використання бюджетних коштів – мета оптимізації.

Литовський досвід для Чернігівських громад стає в нагоді. Електронний щоденник TAMO для Чернігівських громад надасть пілотним ОТГ Чернігівщини можливість зробимо впевнений крок вперед, почавши використовувати сучасний сервіс.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці організації https://www.facebook.com/Dobrochyn/ в соціальній мережі Facebook.

Метою проекту «”Управління конфліктом в громадах для якісних змін”, що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Програмної ініціативи МФВ «Демократична практика”, є діалог і залучення громадян до участі в проведенні реформ освіти та місцевого самоврядування.

Поділитись Постом

Post Comment