У Луцьку представили результати реалізації Стратегії розвитку Голобської ОТГ

Учора, 26 квітня, відбулася конференція з підсумками співпраці селищної ради Голобської об’єднаної громади з Волинським Інститутом Права та іншими партнерськими організаціями.  Нагадаємо, що співпраця здійснюється більше року в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі».

У Луцьку на заході зібралися представники Голобської, Вишнівської та Устилузької громад, громадських організацій, засновник кооперативу та експерти з департаменту АПР Волинської ОДА.

Виконавчий директор Волинського Інституту Права  Ірина Гайдучик презентувала успіхи та виклики реалізації Стратегії розвитку Голобської громади. «Голобська об’єднана територіальна громада – перша з ОТГ Волині, яка прийняла Стратегію розвитку та визначила напрями роботи до 2026 року включно. Завдяки активній позиції голови громади, Сергія Гарбарука та працівників ради ми разом можемо хвалитися втіленими планами. На сьогодні це діючий ЦНАП, заснований кооператив «Волинський господар», фестиваль «Весільні обряди», який стане «фішкою» громади і на який принагідно усіх запрошуємо! Крім того, започатковано конкурс місцевих ініціатив, прийнята програма підтримки внутрішнього та зовнішнього туризму…робота ведеться і за рік, разом, ми зробили багато, а запланували ще більше» – констатує Ірина.

Детальну інформацію можна прочитати  за посиланням https://bit.ly/2Kkk5gW

Представники  Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації позитивно сприйняли новину про створення кооперативу. Зокрема директор департаменту, Юрій Горбенко запевнив, що з задоволенням співпрацюватиме з новоствореним об’єднанням та сприятиме їх розвитку. Пан Юрій розповів про державні, обласні та місцеві програми підтримки, якими можуть скористатися волиняни.

Директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк підтримав важливість реалізації Стратегії розвитку, як документу, та привітав з гарними результатами Голобську громаду в особі проектного менеджера Юлії Франчук.


Заходи здійснюються в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 1.1 6 8 9 11

Поділитись Постом

Post Comment