У Дубівській ОТГ відбудуться громадські обговорення Стратегії розвитку громади

 

25-27 квітня 2018 року у Дубівській громаді відбудуться громадські обговорення Стратегії розвитку ОТГ. Буде охоплено чотири села периферії та центральна садиба.

Стратегія розвитку громади на наступне десятиліття напрацьовувалася з листопада 2017 року. На період напрацювання документу була сформована і погоджена головою громади робоча група. Робота включала опитування мешканців різних категорій, усіх населених пунктів та різного віку. Зокрема у фокус груповому опитуванні прийняли участь підприємці локального рівня, мешканців громади та представники органів самоврядування. Окремо проведені навчальні семінари з старшокласниками шкіл, а їх напрацювання та ідеї були сформовані та представлені на дискусійній панелі.

На основі результатів зібраної інформації були напрацьовані ідеї розвитку та виокремили напрями  над якими громада працюватиме у наступні роки.

Усі напрацювання зведені у документ під назвою – Стратегія розвитку Дубівської громади, яка буде представлена на обговорення активним мешканцям громади.

Громадські обговорення відбудуться:

25 квітня 2018 року

село Вербка у клубі о 17.00 год.

село Бахів у клубі з початком о 18.30 год.

 

26 квітня 2018 року

село Облапи у будинку культури з початком об 17.30 год.

село Городище у клубі з початком об 18.45 год.

 

27 квітня 2018 року

село Дубове у будинку культури з початком об 15.00 год.

 

Запрошуємо долучатися до обговорення небайдужих, ідейних громадян, представників бізнесу та молодь. Ми чекаємо саме на вас! Долучайтеся, щоб остаточно скоригувати чи доповнити варіанти сьогоднішніх дій для кращого завтра.

 


Семінари відбуваються в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки ПРООН.
анонси фото

Поділитись Постом

Post Comment