Для старшокласників Устилузької ОТГ проведуть семінар щодо їх права та обов’язків у розвитку громади

Нещодавно у Устилузькій громаді стартував проект «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади». Проект включає курс для старшокласників, як майбутнього громади. У п’ятницю 20 квітня 2018 року у м.Устилуг відбудеться перший навчальний семінар для школярів «Мої права та обов’язки у громаді, де я живу». Таких семінарів буде проведено три, що дасть змогу охопити більше учнів громади.
Навчальні курси включають семінари на теми гендерної рівності, можливостей та обов’язків дівчат та хлопців в усіх сферах громадського та приватного життя, виходячи із їх прав та обов’язків. Планується на базі семінарів сформувати команду лідерів, які започаткують молодіжну раду.
Запрошуємо старшокласників до участі у семінарі, а бажаючих поєднуватися до лідерів молодіжної ради!
Чекаємо на Вас 20 квітня 2018 року у приміщенні Устилузької школи.
За додатковою інформацією звертатися до Ірини Гайдучик тел. 095 6454655


Заходи відбуваються в межах реалізації проекту «Запровадження ефективних майданчиків комунікації влади та громади»,, що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

анонси фото

Поділитись Постом

Post Comment