Відбудуться громадські обговорення Статуту у Дубівській громаді

В п’ятницю 30 березня 2018 року у Дубівській громаді відбудуться громадські обговорення проекту Статуту ОТГ. Захід відбудеться в межах проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 Статут – це маленька конституція громади. Це документ, що визначає основні принципи, за якими функціонує територіальна громада, за якими влада співпрацює з громадою та механізми відповідальності влади перед громадою. Нагадаємо, що даний документ напрацьована групою активістів з усієї Дубівської громади спільно з експертами Ресурсного центру Волині.

Запрошуємо мешканців громади долучитися до процесу обговорення Статуту Дубівської ОТГ. Ознайомитися з можливостями та інструментами впливу на розвиток громади. Обговорений проект Статуту з урахуванням правок буде винесено на найближчу сесію селищної ради.

Чекаємо всіх небайдужих мешканців громади 30 березня 2018 року у приміщенні селищної ради о 14,00 год.


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

статут

Поділитись Постом

Post Comment