У доєднаній громаді говоритимуть про стратегію Голобської ОТГ

У четвер 29 березня 2018 року у с. Радошин, Голобської ОТГ відбудеться робоча зустріч по доопрацюванню Стратегії Голобської ОТГ. Стратегія розвитку Голобської громади вже прийнята та активно втілюється у життя з 2016 року, проте нещодавно Радошинська сільська рада доєдналася до громади, тому з’явилась необхідність провести зустріч з мешканцями для врахуванням їхнього бачення перспектив та можливостей розвитку громади.

Зустріч проводитиме експертка Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії. На сьогодні, серед мешканців поєднаних сіл проведене  анкетування мешканців, результати якого будуть зведені та в найближчий, спільно із даними SWOT аналізу складуть основу змін до Стратегії  розвитку Голобської громади.

Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватись до роботи та обговорень!

Чекаємо на Вас 29 березня 2018 року у приміщенні Голобської селищної ради о 14.00 год.


Заходи здійснюються в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

анонси фото

Поділитись Постом

Post Comment