Анонс: круглий стіл щодо контролю ефективності місцевих бюджетних програм на Миколаївщині

c59cda6c427f5f430d1428a92b15ffe830 березня 2017 р.об 10.00 у бізнес-центрі «Олександрівський» (вул. Нікольська, 25, м. Миколаїв) круглий стіл на тему:   Ефективні місцеві бюджети Миколаївщини через доброчесне запровадження ПЦМ

На обласному круглому столі обговорять результати виконання рекомендацій громадського аудиту доброчесності запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) та прогнозної ефективності витрачання коштів бюджету міст Миколаєва, Вознесенську та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Баштанка, Воскресенське .

Експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» :

  • Презентують висновки та рекомендації незалежної громадської оцінки річної динаміки кроків органів місцевого самоврядування до ефективних публічних фінансів;
  • Проаналізують успіхи та виклики 24 місцевих громад 5- ти областей півдня і сходу України, на шляху до зрозумілості ефективності місцевих бюджетів та запропонує рецепти оздоровлення фінансів громад;
  • Запропонують механізм дієвого контрою ефективності місцевих фінансів на основі можливостей програмно-цільового методу (ПЦМ).

Також відбудеться урочисте підписання меморандума про співпрацю між ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та «Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

На виконання меморандума у 2018р буде заплановано серія відповідних навчань для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та громадськості – представників громадських дорадчих органів при виконавчих органах місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.

Запрошуємо місцеві ЗМІдепутатів миколаївської міської ради, посадових осіб органів місцевого самоврядування міста Миколаєва та представників органів місцевого самоврядування і громадськості місцевих громад Миколаївщини  взяти участь у заході!

Заявки представників громадськості на участь (П.І.Б, організація, телефон) чекаємо до 17 -00,  27 березня 2018 р. на адресу fondnikol@gmail.com, Довідки: (0512) 47-38-79.

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

_________________________________________________________________________________

Обласний круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Ефективні і доброчесні місцеві бюджети в 5 областях півдня і сходу України», який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» у рамках Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» при фінансовій підтримці Посольства Великобританії в Україні.

Поділитись Постом

Post Comment