Активістів Дубівської ОТГ навчатимуть шукати додаткові ресурси

У п’ятницю 2 березня 2018 року з початком об 11,00 год у Дубівській громаді відбудеться навчальний семінар «Можливості залучення додаткових ресурсів, в т.ч. фінансових на розвиток громади». Допомагати розвивати навики успішного написання проектів буде експертка Волинського ресурсного центру. Організація має практичний досвід залучення та реалізації грантів та реалізації локальних кампаній спрямованих на розвиток поділиться власним практичним досвідом, навчить вас правильно бачити проблеми вашої громади, виходячи із потреб мешканців, відкриють тонкощі планування заходів та пошуку фінансів для їх впровадження.

Вуличне освітлення в селі, комп’ютерний клас для школи, велопарковка, новітнє водопостачання, тренажерний зал чи зйомки фільму про рідне село… Все це можна втілити в життя отримавши відповідні кошти.

Вміння організовувати локальні кампанії із вирішення проблемних питань, залучати фінансування на їх вирішення, писати проекти – не лише дасть поштовх для розвитку громади, а й сприятиме власному розвитку через навчання, в т.ч. за кордоном, стажування та інше.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до навчання. Гайда робити громаду економічно, соціально та культурно розвиненою!

Навчання проходитиме у приміщенні Дубівської селищної ради.


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки ПРООН.

 proektnij-menedzhment-604x381

Поділитись Постом

Post Comment