У Голобах комітет моніторингу та впровадження Стратегії перетворює документ у діючий інструмент розвитку

Голобська ОТГ – перша об’єднана громада у Волинській області, де прийнято Стратегію розвитку. Стратегія розвитку містить цілі та завдання, виконання яких має привести до економічного, соціального, культурного розвитку громади. Проте прийняти документ – це одне, а перетворити його у діючий інструмент розвитку – це інше… Для  створення сприятливих умов подальшої реалізації Стратегії, моніторингу її виконання та для   налагодження конструктивної взаємодії між владними, громадськими та приватними структурами у реалізації планів розвитку, був затверджений персональний склад комітету з управління впровадження Стратегії.

Комітет має на меті зробити все можливе, щоб Стратегія була живим документом, яка не залежується на полицях, а справді працює для сталого розвитку громади. Не менш важливим завданням є проведення оцінки того, що вдалось зробити за рік, та аналіз необхідності змін та в разі потреби, коригування діяльності.

Над цим наприкінці 2017 року працювали у Голобській громаді. Члени комітету з управління оцінили результати діяльності за рік, розробили план реалізації Стратегії на 2018 рік, обговорили та затвердили подальші завдання з депутатами на сесії.

Відтак, на основі затвердженого плану стоїть питання про перегляд документу, у зв’язку із приєднанням ще однієї сільської ради. Наразі проводиться дослідження сильних та слабких сторін Радошинської громади, відбувається опитування мешканців і в найближчий час Стратегію Голобської територіальної громади буде доповнено та винесено на розгляд сесії місцевої ради. Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватись до роботи та обговорень!


Заходи здійснюються в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

успіх

Поділитись Постом

Post Comment