Голобські активісти напрацьовують правила благоустрою громади

Голобська громада – одна з прогресивних ОТГ, що постійно розвивається, ініціює та втілює проекти та намагається забезпечити сталість процесів і надалі. Активісти, волонтери та небайдужі мешканці не одноразово організовують колективні прибирання парків, розбирають звалища смітників, забезпечують благоустрій території. Разом з працею над «красою» території, ініціатори акцій налагоджують комунікацію з місцевою владою. Для того, щоб не втратити досягнуте і примножити результати, було напрацьовано правила благоустрою громади.

        «Шановні голобчани станемо першопрохідцями! За ініціативи активних молодих людей Голобської ОТГ було підготовлено проект правил благоустрою Голобської об’єднаної територіальної громади» – днями опублікував на своїй сторінці у фейсбуці один з ініціаторів проекту https://www.facebook.com/nifont.omelchuk/posts/1996482660392190. Також повідомили, що вже за декілька днів проект документу буде опубліковано для громадського обговорення і подальшої передачі для реєстрації у раді. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статут Голобської селищної ради дозволяють «вносити пропозиції з питань, які віднесені до відання місцевого самоврядування для розгляду на відкритому засіданні Голобської селищної ради та/або виконавчого комітету для прийняття відповідного рішення».

Правила благоустрою та утримання території Голобської селищної ради є нормативно-правовим актом, який визначає правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою сіл та селища громади і спрямовані на покращення умов життєдіяльності людини.

Загалом правила спрямовані на здійснення заходів з утримання територій селищної ради в належному стані; організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд; збереження та охорону навколишнього природного середовища, забезпечення сприятливого для життєдіяльності довкілля і т.д.

             Наразі це лише проект документу, над яким в подальшому працюватимуть і ініціативні громадяни і сподіваємось працівники ради. За такими ініціативами та активістами майбутнє.

1 2 3

Поділитись Постом

Post Comment