В Люблинецькій громаді говорили про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків 

За ініціативи Люблинецької ОТГ 8 грудня 2017 року у смт. Люблинець  та с. Черкаси відбулися семінари для мешканців багатоквартирних будинків.  Запрошений консультант зустрічі – експерт у Волинській області проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Петро Лавринюк.

На зустрічі говорили про типові проблеми в будинках та дізналися альтернативні шляхи їх вирішення. Особливу увагу приділили питанню енергозбереження: можливості впровадження енергозберігаючих заходів у багатоквартирних будинках; де взяти гроші на впровадження заходів з енергозбереження; як отримати підтримку на впровадження енергозберігаючих заходів в багатоквартирних будинках від Люблинецької селищної ради.

Петро Лавринюк експерт з багаторічним стажем та практикою. Експерт радо поділився власним досвід управління ОСББ та надав індивідуальні консультації для мешканців.

Була прийнята програма сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  та органів самоорганізації населення в Люблинецькій ОТГ на 2017-2019 роки.  Програма передбачає подальше консультування та супровід в процесі створення ОСББ.

108451

Поділитись Постом

Post Comment