Люблинецька громада проводитиме бюджетні слухання


            Люблинецька громада – одна з небагатьох, яка має прогресивний документ, який дозволяє прозоро формувати бюджет, а саме бюджетний регламент. Таким документом можуть похвалитися навіть не всі міста обласного значення. Бюджетний регламент визначає процедуру підготовки, складання, розгляду, і затвердження місцевого бюджету селищної ради, внесення змін до нього та розгляду і прийняття рішення щодо звіту про виконання селищного бюджету. Відкритість і гласність процесу, при цьому, забезпечується головою Люблинецької селищної ради на протязі усього бюджетного процесу.

В процесі  роботи над запровадженням дієвих інструментів комунікації між громадою та владою виникла ідея щодо максимального залучення мешканців до усіх процесів планування та розвитку, зокрема робочою групою, яка складалась із працівників ради та Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії були напрацьовані зміни у діючий документ та 17 листопада 2017 року відбулась сесія, на якій депутати одноголосно підтримали необхідність таких змін.

Таким чином документом було визначено, що:

«Перед винесенням на розгляд Люблинецької селищної ради проекту бюджету на відповідний календарний рік проводяться громадські слухання».

Таким чином, наразі готується проведення бюджетних слухань у кожному куточку громади. Крім того, планується висвітлити та обговорити і результати попереднього року діяльності ради.

Впевнені, що такий крок з боку селищної ради сприятиме підвищенню рівня довіри та сприятиме включенню мешканців у процеси планування та розвитку.

           

 


Діяльність Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії відбувається в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Рішення

 

Поділитись Постом

Post Comment