Старт Школи громадської активності у Дубівській ОТГ

 Днями стартувала Школа громадської активності у Дубівській громаді. Школа відбувається в межах проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад». Розпочали курс з семінару: «Поняття стратегічного планування та його значення для створення умов послідовного розвитку громади в процесі здійснення реформ».

Активна громада, яка включає в себе як посадовців, депутатів так і жителів, одразу наголосили на важливості участі простих мешканців у створенні Стратегії. «Хто, як не ми найкраще знаємо, що нам потрібно розвивати» – висловилась одна з мешканок села. Учасники визначили, що Стратегія – це план по якому рухатимуться до кращого майбутнього і кожен мешканець має роль у його створенні.  Погодилися з твердженням спікера, що для сталого розвитку необхідне розуміння власних потреб та ефективна взаємодія влади та народу.

В ході семінару учасники розпочали роботу над аналізом своєї громади та обговорювали етапи, які слід пройти на шляху до створення Стратегії розвитку.

«Стратегія є динамічним документом, навчання сьогодні дасть можливість зрозуміти основні кроки, які нам необхідно здійснити разом для того, щоб зробити документ не заради документу, а заради того, щоб він став інструментом розвитку громади»,  – зазначила спікер заходу.

Близько місяця Дубівська рада працює на шляху до створення Стратегії громади. Наразі має напрацювання по збору інформації про громаду та опитування мешканців і бізнесу. На сьогодні розпочинається перехід в активну фазу –  по систематизації та аналізу зібраної інформації. Попереду багато роботи. Далі буде…


Семінар відбувся в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки ПРООН.

30,10 Дубове (5) 30,10 Дубове (7) 30,10 Дубове (8) 30,10 Дубове (25) 30,10 Дубове (34) 30,10 Дубове (42) 30,10 Дубове (36)

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись Постом

Post Comment