У Голобах говорили про створення садиб: від першого кроку до першого туриста

 

В Голобській селищній раді 27 жовтня 2017 року відбувся семінар «Створення зелених садиб: від першого кроку до першого туриста». Тема виявилась близькою багатьом… Прозвучало багато питань, багато бажань та певні страхи зробити перші кроки. Усі чи майже усі побоювання розвіяв експерт з розвитку сільського туризму. На успішних прикладах багатьох різнопланових господарств пан Олександр показав, що ми маємо достатньо ресурсів та вмінь щоб створити унікальний, прибутковий бізнес. Чи це створення відпочинкового маєтку, чи то виробництво і продаж меду, чи то розважальний комплекс вихідного дня, чи майстер класи з гончарства, щоб це не було усе починається з ідеї.

Спікер наголошував, що не вся діяльність потребує великих коштів… Рекомендували відновлювати ремесла, знайти свою нішу і просто знайомити туриста з тим, що ми робимо: процес створення продукта наприклад (мед чи сир), чи як живуть у селі… «Покажіть як ви ведете побут, витягаєте воду з криниці, косите траву чи кормите худобу… Зануріть людей у це життя і вони вас полюблять» – ділиться досвідом Олександр.

Учасники відмітили для себе певні ідеї та цікавилися, які кроки їм варто зробити вже сьогодні для реалізації задуманого.

Потреба містян у відпочинку на природі і потреба спокою дає змогу сільському туризму розвиватися. Очікуємо невдовзі почути про нові унікальні продукти у смт.Голоби.

Учасникам яким відгукнулась ідея запропонували стартап для реалізації їх задумів. Над новим проектом вже скоро розпочнеться робота і ми точно знаємо, що буде цікаво. Будьте з нами і дізнаєтесь про це перші.


Заходи відбуватимуться в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

27,10,2017 Голоби садиби (8) 27,10,2017 Голоби садиби (9) 27,10,2017 Голоби садиби (4) 27,10,2017 Голоби садиби (12) 27,10,2017 Голоби садиби (5) 27,10,2017 Голоби садиби (15)

Поділитись Постом

Post Comment