27 жовтня 2017 року у Голобській громаді говоритимуть про створення агросадиб, як інструменту залучення туристів

Обласна молодіжна громадська організація
«Волинський Інститут Права»

ПРЕС-АНОНС

Контактна особа:
Ірина Гайдучик
(095) 64 54 655
(0332) 78 59 66
press.in.pravo.lutsk@gmail.com

27 жовтня 2017 року у Голобській громаді говоритимуть про створення агросадиб, як інструменту залучення туристів

В Голобській селищній раді з 12:00 27 жовтня 2017 року залучений експерт спілкуватиметься з мешканцями, які зацікавлені у створенні зелених господарств. «Маємо садиби, маєтки, є бажання розвивати бізнес але… недостатньо вмінь чи віри в успіх…», – говорить одна із місцевих мешканок.

На зустрічі запрошені експерти на прикладах успішних садиб розкажуть про спектр послуг, які необхідно надавати для ведення рентабельного бізнесу. Говоритимемо про секрети успіху, дізнаємося які кроки треба зробити на старті діяльності, чи треба реєструвати бізнес і як це зробити, персонал і його «укомплектування», реклама та супутні моменти, що допоможуть у створенні довгострокового, прибуткового бізнесу, який може дати поштовх розвитку місцевій економіці.

Запрошуємо долучитися усіх потенційних підприємців та охочих навчатися новому і розвиватись.

За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.

 


Заходи відбуватимуться в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

Поділитись Постом

Post Comment