У Люблинецькій та Дубівській ОТГ працюватимуть над розробкою Стратегій розвитку

У Люблинецькій та Дубівській ОТГ  працюватимуть над розробкою Стратегій розвитку

Команда Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН днями розпочала свою роботу над проектом «Громадська участь як основа системного розвитку громад». Проект впроваджується  Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Робота команди проекту сприятиме формуванню активної життєвої позиції та ініціативності молодого покоління громад щодо процесів економічного, політичного, соціального та культурного розвитку громади та рівня включеності у суспільне життя Люблинецької та Дубівської територіальних громад.

Впродовж діяльності будуть напрацьовані та впроваджені локальні нормативно-правові акти, котрі сприятимуть розвитку громадської активності, участі та відповідальності за розвиток громад, проведення освітніх заходів, налагодження співпраці влади та громади, в тому числі молоді, для розробки та лобіювання Стратегій розвитку територіальних громад на 2017-2027 р.р.

Очікується, що буде налагоджено та активізовано партнерство влади та громади, а в результаті спільно розроблено та пролобійовано прийняття у Люблинецькій та Дубівській громадах Стратегій розвитку на 2017-2027 роки, що сприятиме послідовному економічному, соціальному, культурному та інфраструктурному розвитку територіальних громад.

Для досягнення основної мети проекту передбачається досягнення наступних завдань:

  • Сприяння налагодженню співпраці влади та громади у формуванні та реалізації місцевої політики та у процесах вирішення місцевих проблем.
  • Формування знань, вмінь на навичок громадської участі мешканців об’єднаних територіальних громад.
  • Стимулювання громадської ініціативи та самоорганізації населення.
  • Сприяння формуванню активної життєвої позиції, ініціативності та критичного мислення молодого покоління територіальних громад.

Інформація та анонси про заходи, тренінги по проекту будуть висвітлені на сторінці  організації у Facebook, на персональних сторінках команди проекту та учасників проекту, у персональних блогах організації на сайтах громад  та у ЗМІ.

Запрошуємо усіх небайдужих долучатись до участі у проекті!

Керівник проекту – Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.

Поділитись Постом

Post Comment