Анонс круглого столу щодо стану та перспектив співробітництва громад у Львові

У приміщенні Львівського прес-клубу 2 серпня 2017 відбудеться круглий стіл на тему: «Співробітництво громад в Україні: стан та перспективи». Початок об 11:00.

Досвід країн Європи, США та Канади показує, що співробітництво територіальних громад може бути ефективним механізм для соціально-економічного, культурного розвитку територій, вирішення питань місцевого значення, проблем громад. У зв’язку із стартом процесу децентралізації та реформи місцевого самоврядування, у 2014 прийнятий Закон «Про співробітництво територіальних громад». Станом на 20 липня 2017 року в Україні зареєстровано 88 договорів про співробітництво територіальних громад.

Ключові питання до обговорення:

– історії успіху та негативні практики співробітництва громад в Україні,

– нормативне забезпечення, стан та шляхи вдосконалення,

– проблеми та перспективи у процесі використання механізму співробітництва громад в Україні,

– фінансування та державне стимулювання співробітництва територіальних громад в Україні,

– участь громадськості та роль самоорганізації населення у співробітництві територіальних громад.

Участь у заході візьмуть: Ростислав Замлинський, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації; Володимир Гірняк, заступник голови Львівської обласної ради; Любомир Зубач, народний депутат України, член комітету з питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування; Андрій Бринь, директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області, а також службові та посадові особи, депутати органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої, радники Центрів розвитку місцевого самоврядування, науковці, представники громадських об’єднань, органів самоорганізації населення із Львівської, Волинської, Рівненської та Івано-Франківської областей.

На круглому столі буде презентовано результати дослідження Аналізу стану впровадження співробітництва територіальних громад в Україні, а також представлена окрема презентація щодо нормативної процедури та організації співробітництва.

Контактна особа: Марія Дзюпин, тел. (097) 459 15 14

Круглий стіл проводиться ГО «Фундація імені Григорія Яхимовича» у партнерстві із ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», спільно із Центром розвитку місцевого самоврядування у Львівській області.

 

Поділитись Постом

Post Comment