АНОНС. Прес-конференція: «Успішні кейси використання інструментів місцевої демократії громадами Волині. Що далі?»

У вівторок, 25 липня, об 11:00 відбудеться підведення підсумків річної роботи із громадами Волині експертів Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії.

Чи розвивається місцева демократія в об’єднаних громадах та як відбувається комунікація влади та громади – одні із основних питань для обговорення.

Крім того, експерти представлять підсумки роботи Центру за рік. Окрім цього будуть презентовані успішні практики застосування інструментів місцевої демократії та результати проведених навчань у територіальних громадах Волинської області. Мова, зокрема, йтиме про процес запровадження статутів новостворених об’єднаних громад на прикладі
м. Рожище, проведення громадських слухань, апробація інструменту місцевої ініціативи у Луцьку, Рожищах та Ківерцях та Ковелі, лобіювання програм підтримки місцевих ініціатив мешканців тергромад, створення органів самоорганізації населення та ін.

На заході будуть присутні також представники об’єднаних територіальних громад Волинської області.

Запрошуємо долучитися до заходу журналістів та представників громадських організацій, яким цікава тема децентралізації та розвитку інструментів місцевої демократії.

Дата: вівторок, 25 липня

Час: 11:00

Місце: Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку (вул. Паркова, 5)

Захід відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись Постом

Post Comment