Про самоорганізацію населення говоритимуть у Шацькій ОТГ

29 червня об 11 годині Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії спільно із Володимир-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі Шацької об’єднаної територіальної громади проведуть навчальний семінар «Органи самоорганізації населення (сільські, селищні, квартальні та вуличні комітети). Чому без них не обійтись в об’єднаних громадах?».

Теми для обговорення:

  1. Місце органів самоорганізації населення в системі органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад. Вигоди для влади від діяльності ОСН. Вигоди для громади від створення ОСН.
  2. Повноваження ОСНів та можливості їх використання для розвитку території. Успішні практики України та Волині.
  3. Можливості делегування місцевої радою додаткових повноважень для ОСН. На прикладі діяльності громадських інспекторів із благоустрою у громадах України.
  4. Додаткові можливості розвитку громади та залучення додаткових фінансових ресурсів через створення ОСН, в тому числі для надання БПД.
  5. Про надання органами місцевого самоврядування безоплатної первинної правової допомоги та створення спеціалізованих установ з надання безоплатної правової допомоги, прийняття відповідних місцевих програм розвитку БПД.

 

До участі запрошуються мешканці Шацької громади, депутати, старости, представники громадськості.

 

Захід відбувається в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 

Поділитись Постом

Post Comment