Розпочато відбір до участі у програмі «Перший крок до успіху» у Південному регіоні

Мета програми полягає у підтримці молодих жінок та дівчат, які готові допомагати розвитку своїх громад та України в цілому, а також направлена формування молодіжного жіночого руху та сильних молодіжних жіночих спільнот в різних регіонах країни.

Регіон: Одеська область, Миколаївська область, Кіровоградська область, Херсонська область, Запорізька область, та АРК.

До участі у цьогорічному конкурсі програми в цьому році запрошуються молоді жінки та дівчата віком 17-22 роки, котрі:

  • відчувають у собі лідерський потенціал та шукають можливості для втілення власних ідей;

  • занепокоєні проблемами своєї громади та мають бачення покращення ситуації;

  • шукають початкову підтримку у розвитку власних проектів та соціальних ініціативі.

Ми чекаємо заявок від небайдужих молодих жінок і дівчат віком 17-22 роки з Південного регіону України. Учасниця нашої програми вірить у те, що сучасна молода жінка спроможна досягти успіху, стати лідеркою та ініціювати зміни у своїй громаді, реалізуючи свій лідерський потенціал.

Запрошуємо Вас подавати заявки, перемагати у конкурсному відборі та приєднатися до спільноти молодих жінок-лідерок, які разом із програмою «Перший крок до успіху» вже втілили свої ідеї та продовжують досягати успіху у різних сферах життя.

Реалізація програми у Південному регіоні відбуватиметься в 4 етапи:

1 етап:

Оголошення про відкриту он-лайн реєстрацію до участі у програмі «Перший крок до успіху». Також учасниці мають можливість заявити про себе та отримати додатковий бонус при відборі, у разі розміщення коротенького відео (до 1 хв., довільний формат зйомки) на ФБ/ВК сторінках «Першого кроку до успіху» у Південному регіоні з хештегами: #firststeptosuccessSouth, #мійпершийкрок.

Проведення круглих столів на тему молодіжного жіночого лідерства та презентація програми «Перший крок до успіху» в 5 областях Південного регіону (Одеська область, Миколаївська область, Кіровоградська область, Херсонська область, Запорізька область) за участі активних представниць навчальних закладів, лідерок студентського самоврядування, Молодіжних Рад, представниць жіночих НГО, Асоціацій, клубів, а також за участі представників державних профільних установ.

Реєстрація: 10 квітня – 14 травня 2017 р.

2 етап:

Прийом заявок та відбір учасниць до фінальної 3-денної зустрічі у м. Одеса.

Повідомлення про результати відбору до 28 травня.

3 етап:

Переможниці цьогорічного конкурсу будуть запрошені на 3-денну зустріч у м. Одеса (початок червня) та матимуть можливість:

  • представити свої ідеї;

  • взяти участь у базовому тренінговому навчанні на тему: «Що є проект? Так як правильно викласти свою ідею на папір»;

  • взяти участь у Діловій грі, яка допоможе учасницям в форматі практичних завдань закріпити отримані знання щодо проектного менеджменту, а також пройти всі етапи підготовки і реалізації проекту;

  • взяти участь в цікавих тренінгах з питань формування лідерських якостей та питань гендеру та гендерної рівності;

  • познайомитись з успішними жінками та дівчатами Одеського регіону, котрі демонструють власне лідерство у різних напрямках соціального, професійного, особистого життя.

В рамках Програми організаторами забезпечується проїзд, проживання та харчування для дівчат-переможниць Конкурсу «Першого кроку до успіху» у Південному регіоні.

4 етап:

Проведення Літньої онлайн школи «Як реалізувати свій власний проект і заявити про себе» для дівчат-учасниць відбору Конкурсу «Першого кроку до успіху» у Південному регіоні (дівчата які подавали заявки, але не пройшли відбір).

Якщо Вам цікаво більше дізнатися про заходи програми, її учасниць, запрошуємо Вас відвідати сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднатися до нашої спільної сторінки у мережі Фейсбук:

Офіційний сайт Конкурсу “Перший крок до успіху”

Офіційна сторінка Фейсбук ПКУ

Сторінка Фейсбук ПКУ у Південному регіоні

Сторінка ВК ПКУ в Південному регіоні

Посилання на анкету для участі в конкурсі.

Контакти:

Координаторка Програми ПКУ в Південному регіоні – Котельнікова Юлія, cddy.synergy@gmail.com, тел. +38 096 084 3640

Поділитись Постом

Post Comment