Чотири ОТГ на Волині пройшли навчання з різних компонентів розвитку громадської активності

проектн¦ 1За період реалізації проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині» проведено вже 15-ть тренінгів! Охопленими об’єднаними громадами стали село Велицьк та селище Голоби Ковельського району та село Зимне та місто Устилуг Володимир-Волинського району.

Керівники проекту, експерти та тренери встигли подискутувати з мешканцями та представниками органів місцевого самоврядування вищеназваних громад про створення громадських організацій і ті переваги, що дає таке створення. Поговорили про проектний менеджмент і навіть спробували створити деякі нариси – проекти майбутніх заявок. Найбільш актуальними напрямками, на думку громади, виявились: освіта, культура, спорт і здоровий спосіб життя та дозвілля молоді. Часто учасники тренінгів висловлювали думку про те, що хотіли би щось змінити, впровадити певні інновації у тій чи іншій сфері, але в них не вистачає спеціалізованих знань. Маємо надію, що навчання з проектного менеджменту як раз сприятиме набуттю таких знань. З деякими громадами також поговорили про локальний фандрейзинг і наскільки реально застосовувати його принципи та технології на місцях. У громадах з наявністю багатоквартирних будинків – говорили про ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) та переваги й недоліки таких об’єднань. Органи самоорганізації населення і чому без них не обійтись – ще одна тема зустрічей в рамках проекту. І нарешті адвокаційні технології та адвокаційні кампанії – це та тема, яка буде найактивніше розкриватися у травні 2017 року, а поки що лише селище Голоби та село Велицьк навчились нюансам цієї складної, але такої потрібної, діяльності на благо розвитку громад.

2Нагадуємо, що спеціалісти Центру підтримки громадської активності в об’єднаних громадах, що створений при громадській організації «Волинський Інститут Права» чекають на Ваші дзвінки та повідомлення. Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Глущець, 49, офіс 449, телефон – (0332)78-59-65. Також нас можна знайти у мережі Facebook: Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах – Волинь. Зауважуємо, – не тільки мешканці 5-ти обраних громад мають можливості працювати із нашими експертами, а й усі, хто проживає в об’єднаних громадах на Волині. Важливо також те, що Центр діятиме і по закінченню проекту.
Тренінги та інші заходи проведені в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», що реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО КВУ. “Зміст цієї публікації є одноособовою відповідальністю ОМГО “Волинський Інститут Права” і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.

Поділитись Постом

Post Comment