Що таке проектний менеджмент обговорювали у Зимному

 

проектн¦ 128 квітня 2017 року у селі Зимне відбувся черговий тренінг в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних громадах Волині».

Село Зимне – одне з п’яти з числа об’єднаних територіальних громад, що беруть участь у проекті, який дозволяє активістам з середовища місцевих мешканців та органів місцевого самоврядування значно підвищити свою компетенцію з ряду питань важливого значення для розвитку громад. Зокрема, мешканці Зимного вже мали змогу підвищити свої знання в області створення й діяльності неприбуткових організацій. Тому, наступним логічним кроком виглядало підвищення спроможності активістів саме у галузі проектного менеджменту.

Під час навчання, учасники мали змогу довідатися про ази проектного менеджменту, починаючі від написання проектної заявки та вимог до цього процесу, закінчуючі темами, як можна отримати грант та де шукати необхідну інформацію про конкурси та гранти. Разом із тренером учасники також обговорювали найбільш актуальні теми на сьогодні з точки зору донорів та теми, які найбільш актуальними вважають саме мешканці громади.

проектний 2
Так, учасники тренінгу «Можливості використання проектного менеджменту для розвитку територіальної громади» найбільш актуальними напрямками та темами для своєї громади на сьогоднішній день вважають: освітній, спортивний, культурний та організацію дозвілля для молоді. Саме у цих напрямках активні мешканці громади шукають можливості для реалізації тих чи інших інновацій та змін. А здобуті нові знання та навички в області проектного менеджменту повинні допомогти робити це більш професійно, а також допомогти залучити нові джерела для фінансування соціально важливих проектів.

проектний 3Для тих, хто з різних причин не зумів долучитися до навчання, нагадуємо що у рамках проекту дієЦентр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах, у якому на постійній основі надаються консультації зацікавленим особам та супровід у різних питаннях розвитку об’єднаних громад. Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Глушець, 49, офіс 449. Телефон: (0332) 78-59-65. Також можна задавати свої питання в онлайн режимі на сторінці Центру у мережі Facebook: «Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах – Волинь».

Наступний тренінг у с. Зимне попередньо запланований на 18 травня 2017 року і матиме назву «Органи самоорганізації населення. Чому без них не обійтись в об’єднаних громадах?». Усіх, хто замислюється над створенням квартального, будинкового чи вуличного комітету з метою відстоювання своїх прав та налагодження діалогу з громадою або просто хоче дізнатись, що ж таке ОСН  – запрошуємо на даний захід.

 

Тренінги та інші заходи проведені в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», що реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО КВУ. “Зміст цієї публікації є одноособовою відповідальністю ОМГО “Волинський Інститут Права” і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.

 

 

Поділитись Постом

Post Comment