Історія успіху ОТГ на Буковині

У селі Валя Кузьмина на Буковині запрацювало вуличне освітлення. Також громаді вдалося відремонтували школу, дах якої був всіяний дірками.

Нині Волоківській об`єднаній територіальній громаді вдалося зробити ремонт та перекрили школу у Валя Кузьмині, провести капітальний ремонт садочка, закупити техніку для їдалень у ці ж садочок та школу.

– До об`єднання у Валя Кузьмині ніхто не ремонтував школу, – каже юрисконсульт Василь Паламарюк. – Але, судячи з того, що дах постійно протікав, і по школі стояли тази, не ремонтували її давно.

До кінця року запланували побудувати зупинки по всій території Валя Кузьмина. Тобто близько 2 мільйонів гривень спрямували лише на благоустрій Валя Кузьмина. В той час село Волока взагалі нічого не отримало. Адже ті потреби, які були в селі, яке доєдналося до Волоки, вирішували першочергово.

– Торік закінчили капітальний ремонт садочка у Волоці з утепленням фасаду і перекриттям, тому ми проблеми вирішили ще до об`єднання. У Грушівці школа теж нова, – заявляє юрисконсульт.

Також запустили три лінії освітлення по головній вулиці у Валя Кузьмині, і цього року за спільні кошти завершуємо другий етап освітлення села.

Джерело.

Поділитись Постом

Post Comment