Як децентралізація крокує Україною – прес-конференція

630_400_1464093660-448622 листопада о 10:30 в прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція ” Як децентралізація крокує Україною – погляд учасників подій”.

На прес-конференції розкажуть про рецепти успіху децентралізації в Україні: що спонукало громади до об’єднання та про те, що викликало спротив. Будуть представлені результати дослідження участі громадськості в реформі місцевого самоврядування.

Вивчалося, як проводилися публічні обговорення питання об’єднання громад, чи поінформовані люди про реформу, хто та що заважає процесу добровільного об’єднання, чи є умови для того, щоб мешканці залучалися до місцевих справ.

Про результати розкажуть:

Крупник Андрій, керівник дослідження, заступник Голови ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», директор Одеського інституту соціальних технологій

Калашнікова Олександра, аналітик ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

Комплексне міжрегіональне дослідження проводилося у Волинській, Дніпропетровській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Одеській областях.

У цих регіонах було досліджено 46 територіальних громад (ТГ): ті, що вже об’єднались, ті, що планують об’єднатись, і ті, що спробували об’єднатись, але зазнали невдачу. На базі оцінок, зроблених експертами, сформовано рейтинг об’єднаних громад за ознакою рівня громадської участі.

Окрім опитування 597 респондентів та 69 інтерв’ю, в межах дослідження проаналізували місцеві нормативно-правові акти, публікації на сайтах і в місцевих ЗМІ.

Дослідження проводили фахівці Одеського інституту соціальних технологій та ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись Постом

Post Comment