Результати моніторингу шкільних “поборів” у Первомайську

h_yX43cOmav0CtTdAGPq7fY6Z1rDzgUuKB_Благодійний фонд «САРОКА» провів аналіз використання коштів місцевого бюджету та грошей, отриманих від батьків для потреб школи, у загальноосвітніх закладах міста Первомайська.

Результати моніторингу будуть обговорені на засіданні круглого столу, який відбудеться 28 вересня 2016 року об 11:00 за адресою м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3.

Для участі запрошуються директори всіх шкіл м. Первомайська разом з представниками батьківських комітетів, представники Управління освіти міської ради м. Первомайська Миколаївської області; представники органів влади м. Первомайська, представники міських ЗМІ, телебачення, інтернет – видань.

На обговорення виносяться наступні питання: фінансування середньої освіти в Україні ; роль благодійного фонду в житті міста; аналіз результатів моніторингу використання коштів місцевого бюджету та коштів, отриманих від батьківських комітетів для потреб загальноосвітніх шкіл міста; пропозиції, щодо ефективного фінансування середньої освіти в м. Первомайську.

Захід здійсниться завдяки Благодійному фонду «САРОКА» в рамках реалізації проекту «Моніторинг і аналіз ефективності використання місцевого бюджету в загальноосвітніх школах м. Первомайська» за фінансової підтримки ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» і NED (Вашингтон, США)

 

Поділитись Постом

Post Comment