ЛУЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТЬ ПРАВИЛЬНО ВЕСТИ ДЕБАТИ

ГО «Фундація розвитку громад» спільно Волинським відділенням  Федерації дебатів України розпочинає новий безкоштовний проект: «Дебатний клуб для школярів».

«В сучасних умовах вміння переконувати є неймовірно важливим. Потрібно чітко розуміти яку тезу та кому ти хочеш донести, у чому сильні й слабкі сторони твоєї позиції, які факти ти можеш використати в якості підтверджень. Однак це далеко не усі головні аспекти правильних перемовин, їх є чимало. І ми готові поділитися цими секретами із луцькими школярами, адже саме вони – майбутнє нашого міста та країни, тож ці знання для них є просто необхідними», – розповідають у прес-службі ГО «Фундація розвитку громад».

В рамках проекту щотижня проходитимуть зустрічі, на яких учасників проекту ознайомлять як з теоретичними, так і практичними аспектами ведення дискусій. Тож діти на практиці вчитимуться переконувати інших без вдавання до сварок та конфліктів. «Ми впевнені, що вміння правильно вести дебати – це запорука успішних людей», – стверджують організатори.

У проекті можуть взяти школярі від 13-ти років. Участь є АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА, однак, вітаються благодійні внески на реалізацію ініціатив ГО «Фундація розвитку громад».

Що дасть участь у проекті:

  • розширення кругозору;
  • навики публічного мовлення;
  • позбавлення страху великих аудиторій;
  • вміння чітко формулювати свої думки і доносити їх до слухача;
  • вміння правильно сприймати інші погляди на питання;
  • вміння аргументувати свою точку зору;
  • можливість спілкування з однолітками та знайти нових друзів.

Для участі необхідна попередня реєстрація

Контакти для уточнення деталей:
м. Луцьк,  вул. Дубнівська, 15, 2-й поверх
Тел.: (067) 332-88-02
e-mail: frgvogo@gmail.com
website: http://vogofrg.org/

Поділитись Постом

Post Comment