У Києві запустили портал з даними про комунальні підприємства

3 березня у Києві презентували оновлений портал «Київаудит». На платформі зібрана інформація про комунальні підприємства, департаменти та управління КМДА, їхню загальну фінансову звітність, перевірки, штатні дані. Розробив платформу Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

Міська адміністрація сподівається, що проект допоможе боротися з корупцією: інформацію, яка потрапляє до «Київаудиту», неможливо змінити в онлайн-режимі, і всі зміни, які хоче здійснити те чи інше підприємство, мають бути мотивовані.

DreamKyiv подивився, як користуватися порталом і чим він може бути корисним для городян.

  • Натиснувши на кнопку «Інформація про підприємства, установи, організації» у лівому верхньому куті, ви можете продивитися список комунальних підприємств, інформація про які зібрана на порталі. Для зручності є фільтри — за абеткою, органами управління, кураторством тощо.

Снимок экрана 2016-03-04 в 14.12.32

  • Щоб продивитися фінансові звіти департаментів та управлінь КМДА, треба натиснути кнопку «Київська міська державна адміністрація», а далі обрати зі списку установу, про діяльність якої ви хочете дізнатись. Те саме можна зробити з прив’язкою до районів.

деп

  • Щоб знайти необхідну установу, треба розуміти структуру організації. Тобто, обравши Департамент охорони здоров’я, ви можете подивитись профіль цієї установи, статутні документи, фінансову звітність. А натиснувши кнопку «Підпорядковані підприємства» — отримати доступ до звітів усіх підпорядкованих департаменту установ: лікарень і поліклінік. Також можна шукати за номером ЄДРПОУ та назвою.

Снимок экрана 2016-03-04 в 14.24.23

  • Уся звітність на сайті викладена у PDF-форматі. Це досить зручно для перегляду певного документа. Проте щоб порівняти кілька періодів роботи певного підприємства чи подібні дані різних установ, треба відкривати документи у кількох вкладках. Спеціального інструменту для порівняння на порталі взагалі немає.

Снимок экрана 2016-03-04 в 14.54.53

  • Інформація про закупівлі на підприємствах підтягується з порталу публічних закупівель Prozorro.

Снимок экрана 2016-03-04 в 14.52.50

Поділитись Постом

Post Comment