У Ковелі працюватимуть над створенням Статуту міста

list-e1451025881908 (1)На зустрічі Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії з депутатами Ковельської міської ради говорили про створення робочої групи, яка працюватиме над розробкою статуту Ковеля.

Зустріч відбулася у сесійній залі Ковельської міськради. Тема – статут територіальної громади як основа локальної демократії.

Учасники заходу домовилися про створення робочої групи, яка на початку лютого 2016 року розпочне працювати над розробкою статуту міста Ковеля. Громадський актив, який бажає долучитися до створення «малої конституції» міста, може звернутись до секретаря Ковельської міської ради Віри Федосюк.

Експерти Ресурсного центру Петро Лавринюк та Ірина Гайдучик надаватимуть необхідні консультації та юридичну підтримку членам робочої групи.

За словами депутата Ковельської міської ради Ковеля Сергія Кошарука, статут місту потрібен.

«Це платформа, де можна запровадити механізми комунікації різних категорій людей. Це своєрідний алгоритм використання діючого законодавства в конфліктних ситуаціях як для влади, так і для громади. Затвердження Статуту додасть конструктиву в громаді, покращить інвестиційний клімат міста», – каже Кошарук.

Волинський ресурсний центр розвитку локальної демократії діє за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись Постом

Post Comment