Фотоконкурс до Дня Св. Миколая: не пропусти!

«Фундація розвитку громад» оголошує новий фотоконкурс! Тож не пропустіть!

«Це не просто конкурс, це можливість змінити світ та й самим стати кращими. Конкурс проводиться в рамках передноворічної акції «Подаруй дитині радість». Тож від учасників вимагається не просто надіслати фото власного авторства, а й зробити свій передноворічний подарунок дітям-інвалідам та дітям-сиротам, яким, нажаль, бракує домашнього затишку й материнського тепла.

Однією із головних умов є принесення іграшок, дитячих книг, солодощів, фруктів та коштів у офіс нашої організації, аби напередодні Дня Св. Миколая ми спільними зусиллями змогли створити справжнє диво», – розповідає керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

Умови участі у конкурсі:

  • Кожен учасник може подати до участі до 10-ти фотографій.
  • Для того, аби заявка вважалася активною, необхідно зробити пожертви в рамках акції «Подаруй дитині радість»⃰ та зробити репост публікації на свої сторінки у соціальних мережах
    https://www.facebook.com/groups/fLutsk/
    https://vk.com/vogofrg
  • Тематика фоторобіт: природа, життя і люди, урбаністика, сільське життя.
  • Фотографії мають бути якісними, оскільки найкращі з них будуть надруковані з метою облаштування приміщення вільного простору «Третє місце».

Подати заявку на участь у конкурсі можна до 17 грудня, а уже 21 грудня будуть оголошені призери.

1 місце – квитки на двох від головного партнера – кінокомплексу «Адреналін»;

2 місце – місячний безлімітний абонемент на відвідування будь-якого закладу мережі спортивних клубів «ІнтерАтлетика»;

3 місце – сертифікат на 100 грн для купівлі товарів у «Благодійному магазині».

Крім того, цього разу введено приз глядацьких симпатій. Наразі організатори не вказують, що це саме за приз – тримають інтригу.

 

⃰ В якості пожертв приймаються іграшки, дитячі книги, солодощі, фрукти та кошти. Речі необхідно приносити за адресою: вул. Стрілецька, 43; вул. Карбишева, 1 оф. 414. При індивідуальній домовленості можливий само вивіз.

Зробити пожертву з позначенням «Подаруй дитині радість» та вашим повним іменем можна на р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135

Поділитись Постом

Post Comment