Запрошуємо на круглий стіл «Статути територіальних громад Львівщини в умовах реформи місцевого самоврядування»

Запрошуємо бажаючих взяти участь у круглому столі на тему: «Статути територіальних громад Львівщини в умовах реформи місцевого самоврядування». 

Захід відбудеться 26 листопада 2015 р. об 11:00 у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Львівській області (м. Львів, пл. Маркіяна Шашкевича, 1).  

За круглим столом планується обговорити стан розробки і прийняття статутів територіальних громад на Львівщині, придатність чинних статутів  для вирішення завдань місцевого самоврядування за сучасних умов, у тому числі за участі громадськості. Також буде розглянута практика функціонування Статутів територіальних громад у Львівській області.

За результатами будуть підготовлені практичні рекомендації щодо удосконалення нормативної бази для розвитку територіальних громад на Львівщині.

До участі у заході запрошені посадові особи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, науковці, представники інститутів громадянського суспільства.

Довідково: У Львівській області серед 25 міст обласного значення (крім м. Львова) та міст, які є районними центрами, лише у Дрогобичі, Жидачеві, Миколаєві, Мостиськах, Новому Роздолі, Радехові ухвалені та зареєстровані територіальними управліннями юстиції Статути територіальних громад. Це становить 24% від загальної кількості міст вказаних категорій.

Для попередньої реєстрації прохання звертатися за телефоном: (097) 459-15-14, контактна особа – Марія Дзюпин.

Співорганізатори заходу: Гололовне територіальне управління юстиції у Львівській області, ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, ГО ІПЦ “Наше право”.

Поділитись Постом

Post Comment