Розпочато реєстрацію на дистанційний курс “Формування самодостатності сільських громад”

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки Швейцарсько-українського проекту«Підтримка децентралізації в Україні»DESPRO запрошує керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників органів самоорганізації населення та активних людей для участі у дистанційному навчанні на веб-платформі Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад vassr.org у вкладці ПРАКТИКИ.

Метою вивчення курсу є – формування знань структури та особливостей формування самодостатності сільських громад України, а також навиків аналізу й виявлення диспропорцій розвитку його поелементної бази та розробки заходів по їх подоланню.

На підставі одержаних знань учасники зможуть:

  • оцінювати стан розвитку сільських громад з економічної, соціальної, екологічної точки зору;
  • розробляти заходи впливу на розвиток сільських громад;
  • обґрунтувати напрями розвитку й удосконалення виробничої та соціальної інфраструктури села;
  • організувати співпрацю членів громади, адміністративний корпус сільських органів самоврядування та економічних суб’єктів;
  • сформувати механізм залучення матеріальних, фінансових, трудових і інших ресурсів для соціально-економічного розвитку села.

Навчання проводиться на безоплатній основі, не потребує спеціальної фахової підготовки учасників, достатньо мати е-mail та постійний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися та працювати на курсі у зручний час.

Для реєстрації потрібно заповнити АНКЕТУ та надіслати її до 07.11.2015.

Початок навчання – 9 листопада 2015 року.

Дистанційний курс триватиме чотири тижні.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до адміністратора на електронну пошту:admin@kp.org.ua.

Поділитись Постом

One Comment - Напишіть Коментар

Post Comment