Х Всеукраїнська конференція з питань самоорганізації населення – анонс

9-10 жовтня 2015 року у м. Києві відбудеться Х Всеукраїнська конференція з питань самоорганізації населення. Тема ювілейної конференції: «Залучення громадськості до процесів об’єднання територіальних громад».

Участь у конференції візьмуть народні депутати України, експерти з країн Європейського Союзу, громадські лідери та активісти, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Запрошуємо ЗМІ на відкриття конференції, яке відбудеться: 9 жовтня, о 14.00, приміщення Арт-готелю «Баккара» (Венеціанський острів, 1, Гідропарк).

Конференція проводиться ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Одеським суспільним інститутом соціальних технологій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою заходу є посилити потенціал громад та представників громадянського суспільства для участі у реформі місцевого самоврядування та у розбудові об’єднаних територіальних громад.

На конференції будуть обговорені такі питання:

  • удосконалення правового забезпечення місцевої демократії;
  • досвід країн Європи щодо залучення громадськості до вирішення місцевих справ;
  • умови для інтеграції внутрішніх переселенців у місцеві спільноти;
  • залучення ресурсів громад до процесів реформування;
  • успішні практики самоорганізації населення та міжсекторної співпраці в містах та селах та ін.

В межах конференції пройдуть панельні дискусії, доклади, майстер-класи, презентації від експертів, відеопоказ та “фотосушка”.

Контактна особа: Златіна Катерина, PR менеджер, +380631307335, samoorg@ukr.net

Поділитись Постом

Post Comment