Віталій Кличко: «Без обговорення і погодження з громадою ми не будемо розглядати питання щодо плану території Лівобережного масиву»

Мер Києва Віталій Кличко запропонував депутатам Київради зняти з розгляду проект рішення «Про детальний план території Лівобережного масиву». І наголосив, що у сесійній залі не будуть розглядатися питання без обговорення і погодження з громадою.

Про це заявив Кличко під час виступу на початку сесії Київради.

«При проведенні попередніх зустрічей з ОСН «Русанівка», активістами та мешканцями мікрорайону був обговорений детальний план території, який не викликав нарікань громади та враховував думку мешканців мікрорайону. Але згодом до нас звернулася громада, яка при ознайомленні з детальним планом території виявила маніпуляції. А саме – на місці ГБК «Русанівський» та «Русанівський-2» були спроектовані торговий центр та будинок, а на вулиці Флоренції, 9 – на зеленій зоні! – офісний центр, які не були погоджені ані з громадою, ані з керівництвом району. Такі речі тут не пройдуть! І без обговорення і погодження з громадою ми це питання розглядати в сесійній залі не будемо», – наголосив Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що столична влада проведе розслідування, щоб службові особи, причетні до зловживань владою і лобіювання інтересів забудовників, були притягнуті до відповідальності.

«А до мешканців району хочу звернутися: не піддавайтеся на політичні маніпуляції на цьому питанні, зокрема заклики до перекриття вулиць. Без вашої згоди та громадського обговорення питання детального плану ухвалене не буде», – наголосив мер Києва.

Джерело: прес-служба КМДА

Поділитись Постом

Post Comment