Заступник мера Ігор Ніконов презентував київським ОСНам проект «Відкритий бюджет»

Столична влада активно залучає громадськість для співпраці і першочерговим завданням є налагодження ефективного зворотного зв’язку.

Про це зазначив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов під час зустрічі з представниками органів самоорганізації населення.

«Я знаю, що ОСНи – це дійсно ті організації, які працюють і збирають довкола себе активних людей. Вони не політизовані і дійсно відстоюють інтереси мешканців», – звернувся до учасників заходу Ігор Ніконов.

«Мета зустрічі – отримати зворотній зв’язок, показати, що міська влада та мер Києва готові і далі слухати громадськість та співпрацювати», – наголосив перший заступник голови КМДА. Він також зазначив, що ОСН можуть забезпечити реальну допомогу у вирішенні нагальних проблем столиці, таких, як боротьба з МАФами і незаконними забудовами.

Також Ігор Ніконов презентував учасникам зустрічі проект «Відкритий бюджет», що нещодавно був запроваджений в столиці.

«Електронний бюджет – це той інструмент, який ви зможете ефективно використовувати для контролю над міською владою. Його унікальність у тому, що кожен киянин може тепер з легкістю перевірити, скільки бюджетних коштів виділено на конкретну школу, лікарню, будинок та дізнатися, як вони витрачаються. Київ є першим містом в Україні, де запроваджена дана система», – розповів перший заступник голови КМДА.

У свою чергу, представники ОСН звернули увагу на потребу якнайшвидше створити муніципальну міліцію в Києві і знайти можливості прискорити розгляд даного питання. Ігор Ніконов підтримав цю пропозицію і наголосив, що потрібно внести зміни на законодавчому рівні.

«Важливо, щоб люди повірили в те, що вони можуть впливати на управління містом», – підсумував він.

За інформацією прес-служби КМДА

Поділитись Постом

Post Comment