Віталій Кличко нагородив переможців міського конкурсу на кращий соціальний стартап

В рамках фестивалю «PRO місто» в Києві оголосили результати конкурсу на кращий соціальний стартап «BestUrbanSocialStartup».

За результатами розгляду журі, мер Києва Віталій Кличко привітав переможців проекту «Оціум-бібіліотека» та нагородив авторів призовою премією 200 тис. грн. на реалізацію ідеї.

Проект «Оціум-бібіліотека» націлений на осучаснення бібліотечної системи Києва. Автори розраховують, що на основі якісного публічного простору, якими стануть бібліотеки, відбудеться єднання спільноти мешканців району чи прилеглої території.

Усього на конкурс було подано 162 проекти, за які голосували усі бажаючі. За результатами голосування та розглядом журі було обрано десятку фіналістів, до якої увійшли проекти, що стосуються практично всіх аспектів життя у місті.

Це проекти «Карта безпечного міста для дітей», «ЕкоМапа», «Слухняними Вуличними Ліхтарями», «Yourtree», проект спільного картографування позитивних місць Києва, «Мистецька інтервенція в простір Києва», «Сonnectable», «HappyNeighbour», «EmptyPlace», «Оціум-бібіліотека».

Під час фестивалю міських проектів «PRO місто» журі конкурсу мали змогу ще раз послухати виступив фіналістів та визначитися з переможцем.

Три спеціальні премії від платформи соціальних інновацій «Велика Ідея» – 15 годин менторських сесій – отримали проекти «EmptyPlace», «Yourtree» та «Слухняні вуличні ліхтарі». Премії вручила член журі та організатор «Великої Ідеї» Ірина Соловей, зазначивши, що до фіналу конкурсу потрапили люди, які мають інтенцію створювати щось корисне, позитивне, корисне, екологічне та соціальне для міста.

Спеціальні премії також вручив Олександр Озеран з «Інституту енергоефективності України». Гранти від цієї громадської організації дісталися проектам «Слухняні вуличні ліхтарі» та «Yourtree».

Всі десять фіналістів отримали дипломи учасників. Голова журі, президент асоціації «DigitalUkraine» підкреслив, що у конкурсі взяли участь молоді люди, які не хочуть сидіти на дивані, готові діяти та вирішувати важливі для міста проблеми.

Докладніше про проекти ви можете дізнатися на сайті promisto.socialboost.com.ua

Джерело: stroyobzor.ua

Поділитись Постом

Post Comment