Директорам Куликівської селищної ОТГ було запропоновано поставити кому, там, де вони вважають за потрібне в реченні «Шкільна мережа: ОПТИМІЗУВАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ ЯК Є». А для того, щоб розібратися у потенціалі освіти в територіальній громаді, визначитися з першочерговими завданнями у реалізації реформи та потенційними загрозами на її шляху і було організовано інформаційну зустріч експертами громадської організації «Центр Доброчин» 14 листопада 2018 року.
Питання розглядалися доволі складні і неоднозначні:
- Як, на Вашу думку, забезпечити повноцінну освіту усім дітям територіальної громади?
- Вчитель бажає зберегти своє робоче місце, що він і керівники повинні для цього робити?
- На що спроможний Ваш навчальний заклад?
- Чи готовий він на сьогодні до впровадження шкільної реформи?
- Які, на Вашу думку, головні перепони в оптимізації освітньої мережі ОТГ?
Практично кожний керівник навчального закладу знаходив потрібні йому відповіді. Ще над більшим виникла потреба поміркувати.
Серед нагальних питань розвитку освітянської галузі в об’єднаній територіальній громаді – створення опорних шкіл, зміцнення потрібної матеріальної бази і більш чітке окреслення стандартів освіти.
Учасники зустрічі погодилися, що потрібно вже зараз робити відповідні кроки, щоб освітянська галузь Куліківщини не пасла задніх.
Долучайтесь та слідкуйте за новинами у відкритій групі ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ = САМООРГАНІЗАЦІЯ https://www.facebook.com/groups/samoorg2015/, а також на публічній сторінці ГО «Центр Доброчин» https://www.facebook.com/Dobrochyn/ в соціальній мережі Facebook.
Проект проходить завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні».