9 листопада, на п’ятий день голодування активістів під МОЗ, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентське братство» зустріла працівників МОЗ, які йшли на роботу, акцією «Не подавайтеся корупціонерам!».
Учасники голодування, студенти столичного медуніверситету (НМУ) та активісти Студентського братства, які вже 5-й день голодують в наметах за оприлюднення Акту перевірки діяльності адміністрації НМУ вручили кожному працівнику звернення-відозву, в якій закликали не відмовлятися від результатів перевірки, які передбачають розрив контракту з ректором Катериною Амосовою. Учасники гарантуватимуть анонімність тим, хто передасть громадськості суспільно важливу інформацію, зокрема, завізований усіма членами комісії Акт з перевірки НМУ. Студенти вважають, що це може вберегти документ від вихолощення на етапі підписання самим міністром.
Голодуючі вручили свою відозву і особисто Олександру Квіташвілі.
Його закликали прийти на акцію «Антикорупційні слухання» о 14.30 у наметовому містечку Студентського братства. Під час слухань активісти закликали МОЗ пояснити, чому в інтересах ректорки Амосової відбувся «підлог документів найвищим керівництвом міністерства».
Справа в тому, що договір між НМУ та ФОП Шкільний про права останнього безплатно користуватися майном, транспортом і комунальними послугами НМУ було погоджено, як вважають активісти, заднім числом, та завірено гербовою печаткою МОЗ і підписом заступника міністра Євгена Мороза 15 жовтня 2014 року, а відтак зареєстровано в НМУ ніби то 16.10.14 за тим же номером №2438, що і лист МОЗ щодо Антимонопольного комітету, що містить явні ознаки фальсифікації.
Проте Міністерство ще у квітні 2015 року у відповідях на запити, якими володіє Студентське братство, стверджувало, що до МОЗ ніколи не надходили документи щодо погодження договірних відносин між університетом і цим підприємцем. ФОП Шкільний незаконно використовував приміщення НМУ без оплати оренди і комунальних послуг та спричинив, на думку комісії, збитки щонайменше на 413 тисяч гривень.
Тому в Акті перевірки, як стверджує активістка Студентського братства Уляна Ковальчук, чітко зазначено, що ситуація із протекцією підприємцю Шкільному є «зловживання службовим становищем посадовими особами Університету з метою особистого збагачення».