Проект «Платформа розвитку громадянського суспільства», який впроваджується Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс для молодіжних лідерів на участь у навчальному візиті з питань адвокасі, який відбудеться у квітні 2016 року до неурядових організацій Республіки Польща.
Загальна мета проекту – посилення громадських та благодійних організацій України через надання грантів на навчання та організаційний розвиток. Навчальний візит до неурядових організацій Польщі покликаний допомогти молодіжним лідерам України перейняти один з найкращих східно-європейських досвідів у проведенні адвокасі-кампаній, у співпраці з владою задля участі в процесі вироблення політик та у контролі над їх виконанням.
До участі в конкурсі запрошуються лідери та члени офіційно зареєстрованих неприбуткових організацій, що прагнуть розвинути спроможності до реалізації якісних адвокасі-стратегій.
Охочі взяти участь у конкурсі повинні надіслати на розгляд Відбіркового Комітету:
- Аплікаційну форму
- «Інструмент самооцінки організаційного розвитку»
- «Інструмент самооцінки адвокаційної спроможності ОГС»
Прийом заявок триватиме до 17:00 22 січня 2016 року. Заявки, що надійдуть пізніше цього часу, до розгляду братися не будуть. Неповні заявки (менше трьох документів) до розгляду братися не будуть. Заявки потрібно подавати тільки у електронному вигляді та надсилати на адресу grant@ednannia.ua з поміткою в темі листа «Навчальний адвокасі-візит»
Щонайпізніше 10 лютого будуть оголошені переможці конкурсу. Перевага у конкурсному відборі надаватиметься:
- учасникам віком до 38 років;
- учасникам з організацій, що працюють у сфері захисту прав меншин; організацій, що представляють інтереси осіб з обмеженими можливостями; організацій, які просувають ідеї гендерної рівності та організацій, які захищають довкілля;
- учасникам, які мають досвід проведення адвокасі-кампаній своїми організаціями;
- учасникам, які при заповненні «Аплікаційної форми» наведуть переконливі аргументи щодо використання отриманих знань у подальшій діяльності cвоїх організацій.
Візит до Республіки Польща планується здійснити у квітні 2016 року, загальною тривалістю близько одного тижня. Переможці конкурсного відбору муситимуть самостійно подбати про наявність закордонного паспорту.
Від однієї організації у стажуванні може взяти участь тільки одна особа.
Організатори стажування покривають витрати, пов’язані з дорогою, проживанням і харчуванням учасників. Програма стажування, яку запропонують організатори, буде обов’язковою до виконання. За результатами стажування необхідно буде підготувати змістовний звіт.