Представляємо нове видання: “Організація фінансової діяльності органів самоорганізації населення. Методичні рекомендації”.
У брошурі описані особливості правового статусу органів самоорганізації населення (ОСНів), засади їхньої діяльності, нормативна база щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення ОСНів, містяться рекомендації по здійсненню реєстрації та бухгалтерському супроводу діяльності ОСНів.
Також, у додатках до брошури наведені форми документів та звітів, які знадобляться в роботі бухгалтерам органів самоорганізації населення.
Рекомендації сформовані на базі великого практичного досвіду авторів у сфері забезпечення діяльності органів самоорганізації населення.
Брошура розрахована на активістів органів самоорганізації населення та членів ініціативних груп по створенню цих органів, а також на членів громадських об’єднань, які займаються питаннями розвитку самоорганізації та різних форм місцевої демократії, депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування, науковців – усіх, хто цікавиться питаннями діяльності ОСНів та інших інститутів громадянського суспільства в Україні.
Рекомендації видані ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Розвиток мережі регіональних ресурсних центрів для органів самоорганізації населення».
За друкованою версією видання звертайтеся по e-mail: samoorg@ukr.net.
Довідково: органи самоорганізації населення (ОСНи) – це представницькі органи, що створюються мешканцями, які проживають на законних підставах на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення окремих питань місцевого значення, визначених Законом України “Про органи самоорганізації населення”.
ОСНи створюються і діють у формі будинкових, вуличних, квартальних комітетів, комітетів мікрорайонів, районів у містах, сільських, селищних та інших комітетів.